Anasayfa Hakkımızda Dr. Demet Erdoğan
Dr. Demet Erdoğan

1962 yılında İstanbul’da doğdu.1985’te Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Mecburi hizmetini Ankara’da yaptıktan sonra İstanbul’a döndü. 1992’den itibaren  Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenmeye başladı. Akupunktur Derneği’nin Dr.Nüzhet Ziyal yönetimin’de düzenlediği ve bir buçuk yıl süren programını tamamlayarak 1995 yılında Sağlık Bakanlığın’ dan onaylı Akupunktur Sertifikası aldı.

2001 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin’de Beijing University of Chinese Medicine (Pekin Çin Tıbbı Üniversitesi)’nde Akupunktur, Moxibusyon ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitimi aldı.

2003’de ZAEN ( Zentralverband für Aertzte Naturheilverfahren ) Doğal tedaviler uygulayan Hekimler Konfederasyonu ) nun Eğitmeni Dr.Hüseyin Nazlıkul’ un verdiği “Nogier’ e göre Kulak Akupunkturu” Eğitiminin ardından ZAEN-Aurikulomedizin Sertifikasını aldı.
2003 yılında IGNH ( Uluslararası Nöralterapi Cemiyeti ) Eğitmeni Dr. Hüseyin Nazlıkul yönetiminde sürdürülen Nöralterapi Eğitimlerine başladı.

diplm22006 yılında Uluslararası Nöralterapi Derneği’ nden Sertifika aldı. Ertesi yıl IGNH ve Bilimsel Nöralterapi Derneği’nin Eğitmenliğine kabul edildi.

2005-2006 yıllarında Sağlık Bakanlığı denetiminde İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde düzenlenen “Akupunktur Sertifika Programında” Eğitim görevlisi olarak bulundu.

2004 yılından beri “Huneke’ ye göre Nöralterapi ve Regülesyon Derneği’ nin genel sekreterliğini yapmaktadır.

2007 yılından itibaren “Bilimsel Akupunktur ve Regülasyon Derneği” Başkanlığı ile görevlidir.
1997’den beri Akupunktur Tedavi Merkezi’nde Nöralterapi, Akupunktur, Manyetik Alan Tedavisi, SOE, Fitoterapi, Kinesioloji, Lazer  yöntemleri ile çalışmalarına devam etmektedir. diplm1

Tamamlayıcı Tıp alanında hekimlere yönelik tek süreli yayın olan “BARNAT” dergisinin Yazı işleri müdürlüğünü sürdürmektedir.

IGNH, BNR ( Bilimsel NT ve Regülasyon Derneği ) ve BAR ( Bilimsel Akupunktur ve Regülasyon Derneği ) Eğitim görevlisidir.

 

Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular

Doktorunuza Sorun


Akupunktur Tedavi Merkezi