Anasayfa Kongreye Davet
Kongreye Davet

14-17 HAZİRAN 2012 IV. ULUSLARARASI NÖRALTERAPİ KONGRESİNE DAVET

Değerli meslektaşlarımız,

Her iki yılda bir Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği (BNR) tarafından düzenlenen Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongre’lerinin dördüncüsü 14-17. 06. 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecektir.

IV. Uluslararası Katılımlı Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi, Uluslararası Nöralterapi Derneğinin başkanlığında; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, İsviçre, Hollanda, İspanya, Meksika ve Yunanistan Nöralterapi Derneklerinin zengin katılımı ile yapılacaktır.
Nöralterapi prokain ve lidokain gibi lokal anestezikler ile yapılan bir regülasyon tedavisidir.  Vejetatif sinir sistemi ve bağ dokusunun regülasyonunun hedeflendiği bir enjeksiyon yöntemi olan Nöralterapi ile fonksiyonel, reversible, akut veya kronik birçok hastalık ve disfonksiyonun tedavisinde kalıcı çözüm elde edilir. Klinikte tanı ve tedavi amacıyla yalnız başına, diğer regülasyon tedavileri ile veya klasik tedavilere destek olarak da uygulanır.

Üç gün sürecek olan IV. Uluslararası Katılımlı Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresinde, dünya çapında Nöralterapi’ye katkı sunmuş ve bilimselliğiyle ön plana çıkmış olan 40 civarında bilim insanını BNR öncülüğünde ülkemizde ağırlayacağımızın haklı gururu içindeyiz.

Bu kongrenin ağırlıklı konusu immun sistem ve nöroimmunoloji, kronik enflamasyon ve vejetatif sistemin katılımı ile gerçekleşen disfonksiyonlar olacaktır. Çok sayıda sunumların yanında dünyada en yetkin nöralterpistlerin gözleminde 12 üzerinde workshop yapılacaktır. Belli enjeksiyon tekniklerinin yanı sıra kompleks hastalıklarda klinik yaklaşımlar tartışılacak ve gözden geçirilecektir.

Başta Nöralterapi ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenen hekimler olmak üzere insan sağlığı adına sözü olan her branştan hekimi 14-17.06.2012 tarihinde IV. Uluslararası Nöralterapi ve Regülasyon Tıbbı Kongresi’ne davet ediyoruz.

Prof. Dr. Hüseyin NAZLIKUL
Kongre Başkanı

 

Bizi Arayın

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular


Akupunktur Tedavi Merkezi